Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
Ja tam dam jej jeszcze jedną szansę, później i tak Kaczyński im skróci do dwóch kadencji. nie znam ani młodego ani starego, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jakby. Zdadzil mnie maz, dam mu druga szanse. Pewnie znowu mnie zdradzi ape wtedy to juz pojdziemy do sadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuje na p.Joannę Dejko konkretna babka !!! Myślę że ona zrobi porządek po tej naszej super pani wójt która na zebraniach wiejskich zamiast zająć się daną wsią robiła sobie kampanie wyborczą ehhhh żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba to najlepszy wybór 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia do tańca i do różańca.OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by o niej nie powiedziec to akurat doswiadczenie samorzadowe ma a to dla mnie osobiscie jest argument mocny za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No  Joanna to babka,  jest  mądra i pracowita, ma klase. Ma swoją  firme. I na plakacie  prezentuje  sie dobrze. Raczej  bliżej  niż  dalej  do niej. Da rade  na stanowisku wójta.  I  wszyscy anonimowi  obrońcy innych  kandydatów beda rzucać kamieniami i ją linczować zaraz tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna na niej polegac to fakt. Ale prosze mi powiedziec czemu droga powiatowa w Zawieprzycach Kolonii jest tak beznadziejnie zrobiona. Czy to juz koniec inwestycji? Ludzie litosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to zazwiecily dodatkowe lampy na drodze do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No  Joanna to babka,  jest  mądra i pracowita, ma klase. Ma swoją  firme. I na plakacie  prezentuje  sie dobrze. Raczej  bliżej  niż  dalej  do niej. Da rade  na stanowisku wójta. I  wszyscy anonimowi  obrońcy innych  kandydatów beda rzucać kamieniami i ją linczować zaraz tu.
 warto sprawdzić jakie osoby idą za tą kandydaturą, zaplecze mówi wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No  Joanna to babka,  jest  mądra i pracowita, ma klase. Ma swoją  firme. I na plakacie  prezentuje  sie dobrze. Raczej  bliżej  niż  dalej  do niej. Da rade  na stanowisku wójta. I  wszyscy anonimowi  obrońcy innych  kandydatów beda rzucać kamieniami i ją linczować zaraz tu.
warto sprawdzić jakie osoby idą za tą kandydaturą, zaplecze mówi wszystko
 Wytłumacz co Ci mówi, bo nie bardzo wien co o sobie teraz myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez uwazam ze odswiezenie jest ok. Ale na Boga. Wybralismy 4lata temu osobe kompletnie nieprzygotowana do funkcji na ktora sie ubiegala. Wyobrazacie sobie zeby dentysta przy robieniu wam czwarty raz tego samego zeba powiedzial. Ja sie jeszcze tego ucze? No nie. A tu po dwoch latach takie stwierdzenie padlo. Z calym szacunkiem bo rozumiem ze dla kazdego z kandydatow objecie fotela wojta bedzie swoistym nowum ale czas na nauke to byl w szkole i na studiach a nie na kierowniczym stanowisku w urzedzie
 Nieszczęsna Szczęsna dalej tak się podsumowuje że dwóch lat trzeba by przepisów się nauczyć i ludzi poznać by móc coś zrobić tudzież załatwić nad zarosnietym jeziokiem w sąsiedniej gminie z wladzą powiatu...  I nikt nowy tak dobrze nam nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Iwanicki – kandydat na wójta Gminy Spiczyn Kierownik, dyrektor, koordynator projektów. Z doświadczenia kierownik i dyrektor w polskich firmach, współpracujący z samorządami na terenie całej Polski.  Z wykształcenia magister inżynier Akademii Rolniczej w Lublinie, na której ukończył ochronę środowiska. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w polskim biznesie jako skuteczny menedżer w zakresie zarządzania firmą i projektami. Dysponuje sprawdzonymi na rynku umiejętnościami takimi jak:  współpraca, rozwój, zarządzanie, koordynowanie projektów i negocjacje. Prywatnie od 16 lat  szczęśliwy mąż i dumny tata dwójki  dzieci w wieku 6 i 12 lat. Jego hobby to rajdy rowerowe po Roztoczu i Lasach Janowskich. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w biznesie chce służyć lokalnej społeczności gminy Spiczyn jako wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UHahaha rodzinka  niie śpi. Jestem.przekonany.  trzeba zdjęcia ślubne dołączyć  bo któż zna i co wie on o gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dam jej jeszcze jedną szansę, później i tak Kaczyński im skróci do dwóch kadencji. nie znam ani młodego ani starego,
 Ludzie ona po 4 latach jednego poprawnie złożonego wypowiedzieć nie potrafi... To jest straszne! Wstyd dla całej lokalnej społeczności jak coś takiego gdzieś głos zabiera. Na soleckich to nawet agitacja bez poprawnej polszczyzny... A żeby po zoologii nie odróżnić kotek od kocic? Takie efekty jak się w zamian dostaje... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UHahaha rodzinka  niie śpi. Jestem.przekonany.  trzeba zdjęcia ślubne dołączyć  bo któż zna i co wie on o gminie.
 Hmm. No powiem szczerze mieszkam tu od urodzenia i nie znam. Zadnej osoby ze zdjecia nawet z widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UHahaha rodzinka  niie śpi. Jestem.przekonany.  trzeba zdjęcia ślubne dołączyć  bo któż zna i co wie on o gminie.
Hmm. No powiem szczerze mieszkam tu od urodzenia i nie znam. Zadnej osoby ze zdjecia nawet z widzenia
 Panie kup Pan kota w worku. Bedzie Pan zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocie  z worka właśnie mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Iwanicki – kandydat na wójta Gminy Spiczyn Kierownik, dyrektor, koordynator projektów. Z doświadczenia kierownik i dyrektor w polskich firmach, współpracujący z samorządami na terenie całej Polski. Z wykształcenia magister inżynier Akademii Rolniczej w Lublinie, na której ukończył ochronę środowiska. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w polskim biznesie jako skuteczny menedżer w zakresie zarządzania firmą i projektami. Dysponuje sprawdzonymi na rynku umiejętnościami takimi jak:  współpraca, rozwój, zarządzanie, koordynowanie projektów i negocjacje. Prywatnie od 16 lat  szczęśliwy mąż i dumny tata dwójki  dzieci w wieku 6 i 12 lat. Jego hobby to rajdy rowerowe po Roztoczu i Lasach Janowskich. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w biznesie chce służyć lokalnej społeczności gminy Spiczyn jako wójt.
 mam uwierzyć że taki człowiek sukcesu chce się babrać w lokalnej polityce za małe pieniądze? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek sukcesu którego w zapyziałym Spiczynie nie znają?  Zarządza firmami polskimi zaocznie.? I czeka do północy aby to maluczkim ogłosić?  Menadżer którego tesc mam sprzedaje po cichutku?  Ej ..serio  ktos to kupuje?  Słabo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 67

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...